VİZYONUMUZ

Uluslararası standartlarda kaliteli, sürdürülebilir projelere imza atmak ve Güvenilir ticaret ile ihracatımızı yükseltmektir.

HAKKIMIZDA

Stor Mühendislik Ticaret Ltd. Şti. dış ticaret şirketi olarak 2012 yılında Denizli’de tohumları atılmış bir Türk firmasıdır.
Mühendislik faaliyetlerinde öncelik olarak Aydınlatma üretimi, tedariği, uygulama ve çözümleri üzerine uzmanlaşmıştır.
Uluslararası projelerde yer almış ve faaliyetlerini güç, zayıf akım, data sistemleri gibi Elektrik-Elektronik mühendislik alanlarında da faaliyetlerine başlamıştır.
Günümüzde, Stor Mühendislik Ticaret Ltd. Şti. çevreye duyarlı üretimler ile dünya çapındaki Metro, Tren istasyonları, Havalimanları, Hastane, Üniversite, Fuar merkezleri, stadyum gibi projelere dizayn, üretim ve malzeme tedariği gerçekleştirmektedir.
Günümüzde önem kazanan çevreci güneş enerjisi üretim santralleri konusunda da hizmet vermektedir.
Solaluce Markamız ile dış ticaret faaliyetlerimizi gerçekleştirmekte olup, e-ticarette peştemal havlu ev tekstili ürünleri, iç piyasaya iplik tedariği, yerli üretimi olan yaş/kuru meyveciliğin ihracatı gibi alanlarda faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Mühendislik, Danışmanlık, Ticaret ve aydınlatma çözümlerimizi Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirleyip, bir projenin tüm yönleriyle ya da sadece bir bölümü ile ilgili hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına odaklanıp, tecrübelerimiz ile en uygun çözümü sunmaktayız. Detaylar işin bütününü oluşturur ilkesi ile projelere global çözümlerde en ince detaylar ile en iyi çözümü sunmaktayız. Projenin bütününü oluşturmak için tüm bileşenlerinin koordinasyonunu en efektif şekilde sağlamaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve hizmetinize sunarız.

• Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,

• Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi, birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.