Elektrik Proje Tasarım ve Danışmanlık

Elektrik projeleri, Güç hesaplamaları, Aydınlatma tasarımı, Zayıf akım sistemleri tasarım ve seçimi vb ile ilgili ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

Elektrik Güç Sistemleri

Güç projesi, Trafolar, Panolar, Jeneratör, Kesintisiz Güç kaynakları, Elektrik tesisatı ile ilgili ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Zayıf Akım Sistemleri

Zayıf Akım Sistemleri, Güvenlik kamera, Kapı kontrol sistemleri, Yangın Alarm, Seslendirme, Özürlü sistemleri, Otopark bariyer ve kontrol sistemleri için bizimle iletişime geçiniz.

Data ve Fiber Optik Sistemler

Data aktif ve pasif altyapısı, Bakır ve Fiber kablolama sistemleri için bizimle iletişime geçiniz.

Güneş Paneli

Çatı ve tarla güneş paneli sistemleri projelendirme, resmi onaylar, malzeme tedariği ve uygulamaları için bizimle iletişime geçiniz.

Aydınlatma

Aydınlatma hesapları ve dizaynı, İç ve dış aydınlatma, Özel üretim aydınlatma ürün tasarımları, LED aydınlatma sistem çözümleri ve Cephe aydınlatma ile ilgili ihtiyaçlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

Işıklı Balkon

Işıklı Balkon sistemleri ve desenli avize, armatürler için size özel çözümler sunmaktayız. Türkiye’de ilk defa uygulanan özel imalat ışıklı cam balkon sistemleri ve aplik/armatürler için bizi arayınız.